Траверси з підйомом за центр

   ТРАВЕРСИ ЛІНІЙНІ З ПІДЙОМОМ ЗА ЦЕНТР для підйому вантажу

    Траверса лінійного типу з підйомом за центр - один з найпоширеніших видів вантажних траверс. Лінійна траверса за центр так називається виходячи зі свого форм-фактора. У площині вона виглядає як одна лінія з центральної вушком і рівними відступами по краях до неї. Лінійні траверси одні з найпростіших і надійних конструкції за своєю суттю. Незважаючи на простоту даного виду траверси, вона може бути сконструйована безпосереднього під вантаж певного характеру, такий як: труби, верстати, металеві листи, арматура, трубопрокат і т.д. Так само лінійна траверса може бути обладнана спеціальним навісним обладнанням і вантажозахоплювальними пристроями.

    Відмінні характеристики і типи лінійних траверс з підйомом за центр

    Траверси лінійного типу за центр - це конструкція з декількох точок підвісу для вантажу, що надає траверсі максимальної універсальності і ефективності в піднятті вантажу у випадках де потрібно виключити пошкодження вантажу стропами, а також у випадках де стропа при зачепі мають більш - 90 °, що виключає зайвого навантаження на строп. Також конструкція траверси передбачає зачепи за центральну вушко, що ефективно працює у використанні конструкції: металопрокатом; на виробничих підприємствах; на будівництві трубопроводів і нафтогазопроводів; на трубозварювальних базах і при взаємодії трубоукладачів; підняття і переміщення металоконструкції; енергетичної галузі.

    Основні технічні характеристики траверс підйом за центр:

    - довжина траверси;

    - ширина між гаками, встановленими на траверсі;

    - вантажопідйомність траверси;

    - кількість гаків або магнітів;

    - розмір несе ланки (отвори).

    Компанія «CARGOSET» має можливість запропонувати до постачання будь-яку з перерахованих вище траверс. Вам потрібно лише озвучити основні характеристики потрібної вам траверси.

    Купити лінійну траверсу з підйомом за центр для підйому вантажу можна сформувавши замовлення на сайті або залишивши заявку нашим фахівцям.

    Замовити траверси вантажопідйомні в г Дніпро, Харків, Запоріжжя можна з доставкою по місту. Так само можна зробити доставку в усі інші міста України.

    Вартість вантажопідйомних траверс лінійного типу з підйомом за центр з доставкою залежить від маси траверси, тарифів автоперевізника, а також віддаленості міста одержувача від складу компанії «CARGOSET».

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше