Троси сталеві в ПВХ покритті

    Троси в оплетке ПВХ (оболонці)

    Сталеві латунірованная або сталеві оцинковані троси в ПВХ оболонці (ізоляції) - це троси, що мають підвищений рівень захисту від корозії і впливу сонячних променів (ультрафіолету). Додатковий захист троси отримують за рахунок додаткового покриття (полівінілхлорид або пластикат). З огляду на вищеописане перевага, дані троси використовуються в монтажних роботах, при підвісі кабелю, вказівних знаків, розтяжках і інших роботах під відкритим небом, а так само в місцях підвищеної вологості. Більш тонкі варіанти сталевого пвх троса добре підходять для використання в тих областях, де може утворитися вигин троса на малому діаметрі, наприклад, в конструкції тренажерів в тренажерних залах. Більші діаметри канатів в ПВХ покритті використовуються при закріпленні і стягуванні будівельних конструкцій, велосипедних замках і т.д

    Компанія «CARGOSET» пропонує Вам варіанти тросів в захисному покритті (ізоляції):

    - Трос DIN 3055 в ПВХ  покритті

    - Трос металополімерні ПР в оболонці (матеріал оболонки - пластикат)

    Окремої згадки заслуговує повна відсутність токсичних виділень пвх полімером (пластикатом), яким покритий сталевий трос, що робить його ідеальним кандидатом для використання в домашньому господарстві і тренажерних залах. Трос DIN 3055 в ПВХ можна вважати кращим рішенням для тренажерного залу. Троси в оболонці для тренажерів застосовуються і повністю підходять діаметрами 4,5 або 6 міліметрів по назовні. Так само за допомогою канатів в поліаміді збираються теплиці, рекламні стійки, огорожі, тенти, швартуються не великих розмірів надувні човни та інше. Ціна на трос в оплетке ПВХ (оболонці) DIN 3055 буде більше ніж на металополімерних трос ПР в пвх покритті (ізоляції), так і в середині використовується якісний сталевий канат відповідає стандарту DIN 3055, а в тросі типу ПР використовується латунірованная одножильний трос, що робить його дешевше.

    Троси в оплетке використовуються для тентів вантажних автомобілів у вигляді TIR троса, але для цього потрібно щоб на тросі були присутні спеціальні кінцевий елемент.

    Через порівняно невеликого технічного ресурсу сталеві троси в оплетке не рекомендується використовувати в відповідальних конструкціях або конструкціях з високою інтенсивністю навантаження.

    Купити сталевий трос в ПВХ по DIN 3055 або металополімерний трос марки ПР за низькою ціною в м Дніпро і отримати більш детальну інформацію ви можете, звернувшись до наших фахівців в розділі Контакти.

    Замовити Канат в ПВХ покритті з доставкою по місту або відправкою будь-яким зручним перевізником по Україні

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше