Канати сталеві оцинковані

    Троси в оцинкованому покритті

    Оцинковані троси - це канати, що мають ті ж характеристики і конструкцію, що і канати без покриття , але при цьому на порядок краще захищені від впливу навколишнього середовища.

    Захист канатів досягається за рахунок оцинкування (покриття шаром цинку кожної дроту пасма в канаті). У зв'язку з вищеописаним перевагою, сталеві оцинковані канати мають пріоритет над канатами без покриття при використанні під відкритим небом і в безпосередній близькості з вологою, так само ціна сталевого оцинкованого каната буде відповідно більше.

    Оскільки сталеві троси з оцинкованим покриттям виготовляються в тих же ГОСТах і DINах, що і канати без покриття, вони використовуються в аналогічних вантажопідйомних операціях.

    Згідно з усіма специфікаціями, розрізняють три основних ступеня (маркування) оцинкування каната:

    З - Призначені для середовища середньої агресивності

    Ж - Призначені для використання в агресивному (жорсткої) середовищі

    ОЖ - Застосовуються в екстремально агресивною (дуже жорсткою) середовищі

    Серед найпопулярніших ГОСТів і DINов можна виділити найосновніші, в яких виготовлення каната в оцинкованому покритті є більш пріоритетним ніж канатів без покриття:

ГОСТ 3063-80 - канати з конструкцією 1х19, що робить їх максимально сприятливими для підвісних доріг і грозозахисту (грозоотводи).

ГОСТ 3066-80 - канати з металевим сердечником, які застосовується для розтяжок щогл, несучих канатів споруд, мостів, кранових вант.

ГОСТ 3067-80 - канати, в основі яких металевий сердечник, призначені для підйому і переміщення вантажів, буксирів, стропів.

ГОСТ 3069-80 - канати з органічним сердечником, які застосовуються для розтяжок, підвісних доріг, кранів, траулерів і інших морських суден.

ISO 2408 - канати з органічним сердечником, застосовуються в морській галузі для кріплення, прив'язки, підвісу маловесних вантажів.

DIN 3053 - троси, які мають конструкцію 1х19, які використовують для огорож, підвісу, розтяжок.

DIN 3055 - троси, конструкцією (6х7) +1 о.с. використовуються для розтяжок, підвісу, елементів різних конструкцій.

DIN 3055 - трос, з конструкцією 7х7 з металеві сердечником може застосовуватися для підвісу, вантажопідйомні, тягових конструкцій.

    Канати (троси) з оцинкованим покриттям можуть бути і згідно інших ГОСТів або DIN, стандартів.

    Замовити сталевий оцинкований канат можна від 1 м.п. сформувавши заявку на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за номерами з розділу "Контакти"

    Канати в оцинкованому покритті виробляються тільки згідно ГОСТ або DIN, а також супроводжуються сертифікатами якості.

    Ціна на оцинкований трос (канат) буде більше, ніж на сталевий канат без покриття на 20-40%, в залежності від ступеня оцинкування.

    Купити оцинкований канат з доставкою по місту протягом одного дня або з відправкою в усі обласні центри України онлайн можна у нас на сайті в 1 клік

    Вартість оцинкованого троса з доставкою до покупця залежить від маси троса, транспортної компанії, а так само від віддаленості населеного пункту покупця від складу компанії «CARGOSET»

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше