Троси сантехнічні

Пропонуємо замовити сантехнічні троси для прочищення каналізаційних труб, а також інше обладнання і вироби канатної продукції. В електронному каталозі інтернет-магазину ви знайдете широкий асортимент товарів з категорій: такелаж, траверси, засоби індивідуального захисту та багато іншого. Представлена ​​продукція має необхідні сертифікати якості, відповідає сучасним вимогам за всіма пунктами. Ми знаходимося в м Дніпрі, де ви зможете забрати своє замовлення після його формування або замовити кур'єрські послуги. Доставку товару по Україні здійснюємо транспортними компаніями.

Застосування і ефективність

До засмічення труб призводить не лише неправильна експлуатація сантехніки, а й потрапляння в слив різних речовин під час звичайного використання. Трубопровід забруднюється і з вини жирових відкладень, що скупчилися за час служби. При цьому від матеріалу виготовлення труби така неприємність не залежить, навіть при ідеальної гладкості вироби всередині утворюється наліт. Сучасні засоби побутової хімії дозволяють позбавлятися від забруднень і застою води, але не завжди. В цьому випадку допоможе сантехнічний трос для прочищення каналізації.

Область його використання:

  • житлово-комунальна сфера;
  • установи охорони здоров'я;
  • підприємства громадського харчування;
  • шкільні, дошкільні дитячі, освітні установи;
  • промислові підприємства.

Це пристосування одне з найпростіших за конструкцією, але стоїть на першому місці за ефективністю. Трос усуне проблему засмічення без професійного досвіду в короткий термін, його також можна застосовувати і для прочищення димоходів. Для досягнення результату достатньо докласти трохи зусиль із занурення пристрої всередину комунікацій, і засмічення або вийде з тросом назовні, або проштовхне далі до широкого місця в каналізаційній трубі.

Різновиди виробу

Є кілька типів пристроїв, і кожне застосовується в залежності від умов, виду трубопроводу і так далі. Канатний трос проводиться із сталевого і оцинкованого дроту, має відмінну гнучкість, надійність і зносостійкість. Пристрій легко просувається з комунікацій з будь-якими вигинами. Кінець троса може бути оснащений декількома видами наконечників, які збирають забруднення. Такий виріб ви можете купити у нас за вигідними цінами, воно відповідає всім вимогам ГОСТ і застосовується в побуті і на виробництві.

Ще один варіант вироби - це пружіннонавітой трос, який підходить для усунення засмічень в багатоквартирних будинках. Для зручності пристрій має рукоять, яку потрібно крутити для додання тросу обертання. Такий елемент ще більш гнучкий і здатний проходити через всі з'єднувальні елементи трубопроводів.

На нашому сайті можна також придбати за низькою вартістю пружинний трос з не оцинкована сталевого дроту, який відноситься до інструментів професійних слюсарів-сантехніків. Цей пристрій має довжину до 60 метрів з діаметром до 16 мм. Воно також оснащено рукояткою, що дозволяє ефективно посилювати натяг троса і усувати забруднення у всіх типах каналізаційних споруд.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше