Захвати


   Захвати вантажопідйомні

    Вантажопідйомними захопленнями (грузозахвата) називаються допоміжні вантажопідйомні механізми, за допомогою яких, відбувається зачеплення за вантажі, так як часто на вантажах з самого початку не передбачені точки для зачеплення (петлі, вушка і т.д.). Грузозахвати встановлюються у вигляді фітингів на вантажопідйомні стропи, замінюючи вантажні гаки і скоби, або встановлюються з їх же допомогою. Захвати застосовуються в процесах розвантаження, навантаження і переміщення самих різних видів вантажів: бочки, металу, барабана, рейки, труби. Існують вантажі, під роботу з якими розробляються і виготовляються захоплення суто індивідуально. На сьогоднішній день неможливо уявити роботу з прокатним, листовим, рулонним металом, бочками, трубами, рейками і т.д. без відповідних захоплень. Грузозахвати можуть бути встановлені на стропи як стаціонарно, так і з можливістю зняття, заміни за допомогою такелажних скоб, гаків.

    Компанія «CARGOSET» пропонує до постачання повний асортимент вантажних захоплюючих пристосувань: 

    Захвати для листового металу - захоплення вантажопідйомні для переміщення листа сталевого металу в горизонтальній, вертикальній площині є вироби з металу, складовими частинами якого є: підошва, притискної палець захоплення (фіксатор), кільце для стропування. Стропят захоплення часто канатними стропами 2СК і 4СК, а також можуть зміняти ланцюгові стропи 2СЦ і 4СЦ.

    Магніти - це обладнання працює за принципом електромагніту, призначення якого: підйому сталевих предметів, листів стали, металевих і сталевих труб. Робота магнітним захопленням проводиться найчастіше в парі, але у випадках коли вантаж піднімається невеликої довжини, можна працювати одним захопленням. Вантажопідйомність захоплень від 100 кг, до 2000 кг. 

    Захвати - струбцина - призначений для захоплення металоконструкцій, і його переміщення. Захватна струбцина відмінно працює як захоплення для підвісу талі, чи інших предметів на балці, металеві двотавр, монорейці, а також інших предметів. 

    Захвати для барабанів - це інструмент для переміщення і захоплення: кабельних барабанів, канатних дерев'яних барабанів, а також барабанів з дротом і інших виробів. Захвати для барабанів є виріб із сегментів: вантажне кільце, вантажна ланцюг, спеціальний вантажний елемент. 

    Захвати для бочок - захоплення для підйому і переміщення бочок в вертикальному або горизонтальному положенні. Бочкові захоплення представляють собою захоплення по типу кліщів - кліщовий захват, або захоплення ланцюгові по типу 2СЦ, УСЦ працюють з гаками-зачепами. 

    Захвати для труб - це обладнання для переміщення труб, діляться на: торцеві захоплення і кліщів захоплення. Трубні захоплення переменяются з метою переміщення сталевих труб в горизонтальному положенні щодо порожнини труби. Труби захоплюють двома способами за торці або за тіло труби, торцевими і кліщовими захопленнями відповідно. Захвати для труби найчастіше використовують для прокладки труб, а також в виробничих станах для прокатки труб (виготовленні труб). 

    Рельсозахвати ( захопи для рейок) - це спеціалізоване обладнання для захоплення і піднесення рейок. Існує кілька варіацій даного обладнання - рельсозахопи кома, рельсозахопи кліщі, що застосовуються при переміщенні залізничних і трамвайних рейок для укладання рейко-шпальної решітки. Застосовуються в депо і на виробництві рейок.

    Захвати для рулонів стали - це обладнання застосовується в цехах і на складах з метою вантажно - розвантажувальних роботах рулонів стали і сталевого прокату. Конструкція захоплень для металевих рулонів досить проста, має форму скоби з конусоподібним вантажним підхопленням, а так само може мати форму кліщів зі строповкою за центр.

    Характеристики та параметри вантажних захоплень: застосування, призначення, розмір, вага, ширина зіва, запас міцності і т.д., ви зможете подивитися безпосередньо в розділах із захопленнями або в картках товару захоплень.

    Вантажні захоплення нашої компанії проходять попередні випробування міцності, мають індивідуальний виробничий номер, а так само супроводжуються паспортом на виріб.

    Гарантійний термін вантажних захоплень компанії «CARGOSET» становить від 6 до 12 місяців.

    Купити вантажні захвати для листа металу, бочки, труби або барабана можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі захвати для підйому вантажів маємо можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця автоперевізниками САТ, Ін-Тайм, Нова Пошта.

   Замовити захоплення підйому вантажів з доставкою по місту або по Україні в обласні центри за допомогою автоперевізників

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше