Захвати для бочок

Захвати для бочок

    Захоплення для бочки розроблений для підняття однієї бочки, зачіп проводиться за гак крана через центральну вушко або двухветвевой 2СК строп з кільцем, захоплення бочок бувають різної конфігурації, об'єднуючою рисою яких є захоплення для підйому бочок вертикальних і горизонтальних способом.

Захоплення вертикальний підйому бочок

    Захвати бочкові кліщового типу - це захоплення призначені для переміщення металевих бочок у вертикальному положенні. Захвати даного типу так само називають як захоплення "кліщів» форма захоплення має в конструкції важелі, візуально схожі на кліщі. Захоплення чіпляється за верхні канти бочки з двох сторін, за допомогою спеціально приварених ручок. Такий метод захоплення забезпечує вертикальне підняття бочки масою 200-600 кг, піднімається захоплення за допомогою стропів 1СК, 1СЦ, 1ст.

    Захоплення для бочок - обладнання, призначене для підняття бочок різної конфігурації, підняття бочок здійснюється в горизонтальному положенні, а також вертикальному.

    Захоплення для бочки дзьоб папуги положенні типу - захоплення кліщовий з підняттям вертикально, крокви строп-захоплення за краї бочок, під впливом власною вагою бочки кріпитися досить надійно, що досягається захопленням бочки цього типу за бічну підтримку бочки від крену і перекосів бочки.

Захоплення для бочок горизонтальний

    Дані захоплення призначені для переміщення металевих бочок у вертикальному положенні згідно ГОСТ 13950-91. Захвати даного типу так само називають як захоплення "Дзьоб папуги", що не дивно, так як форма захоплення дійсно схожа на дзьоб папуги. Захоплення чіпляється за верхній кант бочки, при цьому, впираючись в її бік. Такий метод захоплення забезпечує вертикальне підняття бочки. Даним захопленням можна підчепити тільки одну бочку масою 200-600 кг. Якщо потрібно підняти в вертикальному положенні відразу кілька бочок, то для цього потрібно використовувати траверсу з такою кількістю даних захопили в, скільки потрібно переміщати бочок за один підйом. Захвати даного виконання досить надійні. Виготовляються з української сталі. Після виготовлення проходять процес фарбування. Встановлюються, як правило, на стропи 1СК і 1СЦ .

    Строп-захоплення для бочок - ці захоплення призначені для переміщення металевих бочок у вертикальному положенні згідно зі стандартами EN 13155: 2014. Ланцюговий строп для захоплення бочок має на кінцях своїх гілок спеціальні пристосування, якими виробляє зачіп за кант бочки. Кріпиться за строп 2СЦ. Захвати даного топа найкраще виготовляє компанія Haklift ЄС. Фінляндія виготовляються з високоміцної сталі на виробничих потужностях міжнародних стандартів, з випробувальними методиками, що виключають негативний фактор у виготовленні вироби. Строп- захоплення на бочки прекрасно працюють з двовіткових стропом 2СЦ будучи відмінним виробом, який виконує свої функції по вантажопідйомним робіт.

    Строп-захоплення для бочок тип - УСЦ - це захоплення призначені для переміщення металевих бочок в горизонтальному положенні, бочка захоплення чіпляється за канти з двох сторін в горизонтальному положенні, даний метод захоплення забезпечує надійне горизонтальне підняття бочки, стропом УСЦ зі спеціальним одягненими на нього бочковими гаками -зацепамі. Захвати даного топа найкраще виготовляє компанія Haklift ЄС. Фінляндія виготовляються з високоміцної сталі на виробничих потужностях міжнародних стандартів, з випробувальними методиками, що виключають негативний фактор у виготовленні вироби.

    Купити вантажні захвати для бочок, можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі захвати для бочок маємо можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця автоперевізниками

    Замовити захоплення для бочки у виробника з доставкою по місту або по Україні

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше