Захвати для барабанів

 


    Захвати для барабанів

    Захоплення для котушок з кабелем або канатом - це обладнання протягується в отвір в барабані, вантажна колодка опускається і захоплення виконує функцію клина в барабані; котушкові захоплення призначені для підіймання і переміщення кабельних і канатних барабанів. Захвати підйому барабанів мають в своїй конструкції відрізок вантажного ланцюга G80 зі ланкою для гака крана, а також саме захоплююче пристрій (коромисло), яке просмикуючи в отвір котушки з одного боку, на протилежному кінці кільце яке кріпитися на вантажозахоплювальні пристрої - гак підйомного механізму. Конструкція за своїми завданнями незамінна в підйомі і переміщенні захоплення для барабанів.

    Захвати барабанні горизонтального типу
    Захвати барабанні вертикального типу і захоплення барабанні 1СЦ Haklift 

    Захоплення для металевих кабельних барабанів вдає із себе конструкцію з двухветвевой ланцюга на якій з одного боку закріплено кільце, з іншого боку на кожній гілці стропа протягнуті гак-захоплення, що дозволяє відмінно піднімати і кантувати барабани металеві і дерев'яні.    Захоплення барабан являє собою одиночний строп ланцюга, на якій з одного боку закріплено кільце, з іншого боку захоплення-вудка, вона дозволяє в вертикальному положенні піднімати барабани, що дуже зручно в підйомі і кантовке для транспортування металевих і дерев'яних барабанів.    Купити вантажні захвати для барабанів, можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі захоплення барабана мають можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця автоперевізниками

    Замовити захоплення на барабани для підйому вантажів з доставкою по місту або по Україні в обласні центри

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше