Захвати для труб

    


    Захвати для труб

    Захвати для труб кліщів - це окрема конструкція для захоплення труби найчастіше використовують захоплення на прокладці трубопроводів, в області прокату труб, у виробництві циліндричного металопрокату прокатними станами. Захоплення проводиться або за торці труб, або за середину труби.

    Захоплення вдає із себе кліщі, захоплюючі труби і за рахунок сили тяжіння і ваги тиск якого виробляє вага консрукціі, впливу сили тяжіння на кліщі виробляє самозапиранням клещеобразний механізму. На виробі для запобігання відкривання встановлений запірний механізм, защемлення якого працює як запірний механізм в разі удару труби при монтажі, або в разі маятникових коливань. Парні захоплення надійно охоплюють циліндр труби, по засобам торцевого захоплення з протектором, вони виключають юз трубних конструкцій (ковзання в кліщах). Кліщами захоплень можливо піднімати труби різної конфігурації та довжини, а також різної товщини трубної стінки, що є відмінним властивістю вироби в разі різнопланових робіт і багатозадачності на виробництві.

    Захоплення кліщовий даної конфігурації досить універсальний виріб, яке можна використовувати в багатоцільовий використанні для підняття вантажу циліндричної форми. Використовують властивості конструкції загарбного кліща, як корисний виріб в таких господарських і промислових галузях:

    - на виробничих підприємствах;

    - на будівництві як захоплення трубопроводів і нафтогазопроводів;

    - на трубозварювальних базах, захоплення з взаємодією трубоукладачів;

    - захоплення для укладання газових труб і труб опалення;

    - захоплення для монтажу водопостачання;

    - захоплення при монтажі та укладання труб каналізації;

    - захоплення зливових (дощових) комунікацій;

    - захоплення для установки стовпів, а так само як захоплення для переміщення колод.

    Багатофункціональність захоплення кліщового дозволяє піднімати не тільки труби методом захоплення в різних господарських і промислових галузях, а й інші циліндричні вантажі - захоплення валів, захоплення осей, захоплення слябів, захоплення балонів - це прекрасно і надійно виходить в слідстві методу самозахоплення і страхує елемента - запірного механізму , надійно утримує вантаж в своїх лещатах.

    Конструкція даних кліщів досить надійна, перш за все за рахунок застосування металу, який застосовується у виготовленні вироби - сталь, нормально легована з додаванням вуглецю (вуглецева сталь), що само по собі впливає на надійну і довговічну роботу вироби. Захвати зручно перевозити в різних видах транспорту - автокрани, маніпулятори. Зручна конструкція для навантаження і вивантаження в залізничних вагонах, всілякими платформами і спеціалізованими трубовоза. Захвати надійні і зручні при використанні автокранів, козлових кранів. Сама ж робота по монтажі трубопроводів в розвантаженні труб з трубовозів або в разі їх штабелювання кліщовими захопленнями на трубозварювальних базах за допомогою трубоукладачів, досить проста. Можуть в процесі монтажу для переміщення циліндричних вантажів використовуватися навіть тягові лебідки, що говорить про простоту і надійності вироби із захоплення труб і циліндрів.

    Захвати торцеві для труб , також актуальні для переміщення і захоплення труб за торці, вони відмінно працюють в разі, коли труби товстостінні, і їх слід перемістити на складування або на транспортні машини. Торцевої захоплення для труб відмінно себе зарекомендував у сфері переміщення труб вертикально в випадках, коли існує ймовірність маятниковий коливання труби або в разі переміщення труб в обмеженому просторі. Найчастіше захоплення застосовують з Круглозвенная вантажними ланцюгами або стропами 2СК. Цілісність торців труби забезпечують спеціалізовані фторопластові вставки-накладки, які мають відносно металу вироби вантажу меншу щільність і при навантаженнях стираються самі не травмуючи кромки труби або бочки. Іноді використовують накладки поліуретану, це практично ідентичні за призначенням зі спеціалізованими фторопластовим вставками-накладками матеріали, але використовують їх поліуретанові накладки в випадках де вимоги до металів або ПВХ трубах більш жорсткі, а щільність що переміщуються виробів непорядок менша.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше