Захвати для рейок

 

   

   Захвати для рейок

    Рельсозахвати - це загальна назва виробу для захоплення таких сегментів для залізниці і не тільки для неї: рейок захоплення для переміщення залізничних решіток, трамвайних рейок або ресошпальних секцій (решіток), захоплення для двотаврових балок, захоплення для таврових балок, захоплення для рейок, захоплення для швелерів, все це один виріб, але різних конфігурацій. Вироби можуть захоплюватися і манипулироваться з метою монтажу в різних областях: залізниця, прокатні, прокатний стан для прокатки рейок, трамвайне ДЕПО, МЕТАЛОБАЗА.

    Рейкові захвати вдають із себе строп з зачепами, у вигляді кліщів або у вигляді G-образного гака, що чіпляються за рейок так, щоб крайня точка зіву захоплення впиралася в бік рейок балки, захоплюючи вантаж і утримуючи його силою тяжіння в надійному стані, або як кліщі обхоплюючи всю конструкцію мертвої надійної хваткою. Захоплення для рейок кліщового типу називають ще «захоплення для двутавра кліщовий», тому що існує можливість виробляти роботи захопленням як однією одиницею, так і в парі, наприклад: монтажна робота для захоплення рейкової кліті в зборі. Вибираючи захоплення рейкового типу слід враховувати область їх застосування, під який з типів рейок - Р65 або Р75, будуть використовувати дані захоплення, а також слід врахувати, що дані захоплення кліщового типу дуже схожі із захопленнями кліщовими для сортового прокату ЗСП, і цільове використання у даних виробів різний, а механізм захоплення не спрацьовуватиме належним чином.

    Маркування захоплень:

    - ЗР-1-Р65 - 1 тонна;

    - ЗР-1-Р75 - 1 тонна (більший діапазон розкриття кліща);

    - Р43 / Р50 - 1,6 тонн;

    - Р50 / Р65 -2,0 тонн;

    - Р65 / Р75 - 3,2-4 тонн.

    Захвати для залізничних решіток і трамвайних рейок відмінно захоплюють головку рейок, працюючи в області переміщення рейок і рельсошпальной решіток, укладання рейок, переміщення балок і двотаврів.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше