Захвати для рулонів

   

     

    Захвати для рулонів (стали)

    Захвати для рулонів - захоплення для циліндричних вантажем з центральної вушком і перевагою за край вилки, призначений для підйому металочерепиці, металевого профілю, профнастилу, а також існують захвати для сталевих рулонів за краю - це конструкція досить стабільна за своєю конструкцією за рахунок балансу який знаходиться силами тяжкості.

    Вибір між захопленнями необхідно проводити виходячи із завдань які стоять перед підйомом вантажу і підйомним механізмом - це рулони підйомної маси різної або ж однаковою, однорідні по конструктиву чи ні, тому як різниця досить суттєва. Висловлюються відмінність в швидкості з якою будуть працювати вироби з підйому сталевих рулонів, баланс переваги повинен відповідати піднімати вантажем, тоді як підйом за краї виріб для рулонів в з підйому може працювати в межах запасу міцності 1: 2 але має недоліки - це стропи ланцюгові або канатні (металевий трос з підйому вантажів) який в разі обмеженою висоти підйомного механізму, недоцільні в застосування завдання. Використання обмежено простором, так як кут підйому повинен відповідати ∠ 45 °, Для виключення небажаного впливу сили тяжіння на підйомний механізм в разі НЕ правильної експлуатації виробу .

    Замовити захоплення підйому сталевих рулонів можна від 1 шт.

    Для покупки даної позиції захоплень сталевих Вам потрібно залишити заявку на сайті, або зателефонувати нашим фахівцям за телефонами з розділу контакти.

    Можлива доставка по місту і відправка рулонного захоплення будь-якими зручними транспортними компаніями в усі обласні центри України

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше