Захвати магніти для металу

  


  

    Захвати магніти

    Захоплення магнітного типу призначений для підйому і переміщення різних металевих конструкцій: листів металу, квадратної і круглої труби, а так само іншого плоского металопрокату. Принцип дії захоплення вкрай простий. Працює магнітний захоплення за рахунок вбудованого силового магніту, який створює магнітне поле для притягання металевих елементів. Активація магнітного захоплення вкрай проста і проводиться поворотом рукояті на 90 градусів. Для запобігання випадкового включення / вимикання магніту, рукоять повертається тільки з натиснутою, на її торці, кнопкою. А для запобігання випадкового або самовільного вимкнення захоплення у рукояті є фіксатор для фіксації рукоятки в активованому положенні. Магніти для листа металу досить надійні. Виготовлений захоплення магнітний для металопрокату з міцної легованої сталі з встановленим всередині, магнітним силовим елементом. Для роботи захоплення листа стали не потрібна електромережу або інші джерела живлення.

    Відмінності і переваги магнітних захоплень для металу

    Основне відмітнаперевагу захоплення з вбудованим магнітом - ще більш зручне і швидке й універсальне зачеплення з вантажем. Наприклад, для підйому листа не потрібно розміщувати два або чотири захоплення горизонтального підйому в різних місцях, фіксуючи кожен окремо. З магнітним захопленням досить його встановити приблизно по центру і активувати магнітне поле, перемістивши рукоять, що є вкрай зручно при зачепленні "долілиць" лежачого листа на поверхні.

    Магнітний захоплення для листового металу, його особливості застосування 
Магнітні вантажопідйомні захвати - застосовується в області де необхідно утримання металевих деталей і конструкцій на поверхні захопленням за рахунок генерації магнітного поля, застосовується для підйому конструкцій і виробів: листів металу, квадратної і круглої труби, а також плоского металопрокату. Принцип дії магнітного захоплення полягає в створенні магнітного поля за рахунок вбудованого силового магніту. Працює магнітний захоплення за рахунок вбудованого силового магніту, який створює магнітне поле для притягання металевих елементів. Включення захоплення магнітного типу виробляється поворотом прогумованої ручки на 90 градусів. Для того, щоб провернути рукоять, попередньо потрібно натиснути кнопку на її торці. Дана процедура потрібна для Магніти для листа металу досить надійні. Виготовлений захоплення магнітний для металопрокату з міцної легованої сталі з встановленим всередині, магнітним елементом. Для роботи захоплення листа стали не потрібна електромережу або інші джерела живлення. Термін експлуатації пристрою обчислюється роками навіть при інтенсивному навантаженні.

    Купити вантажні захвати для листа металу, можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі захоплення магнітні для підйому вантажів маємо можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця автоперевізниками.

    Замовити захоплення підйому вантажів магнітного типу можна з доставкою по місту або по Україні

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше