Захвати для листового металу

   

 

    
  Захвати для листів металу (сталі)

    Захоплення для листа металу (Листоухвати) являє собою вузькоспеціалізоване виріб з металу, вироблене для полегшення процесу підняття і переміщення металевих листів в різних площинах.

    Захвати металу вибираються виходячи з характеру виконуваної завдання і параметрів переміщуваного вантажу:

    Товщина піднімати листа стали

    Метали бувають тонколистовими і товстолистовими, гранична товщина між ними, знаходиться в діапазоні 20-50 міліметрів, відповідно і механізми підйому розрізняються щодо завдань.

    Спосіб транспортування металевих листів стали

    Підйом і транспортування вантажу можливо виробляти в горизонтальному або у вертикальному положенні. Захвати для листового вантажу (металу) - механічна конструкція найчастіше універсальна, можливо транспортувати вантаж як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

    Конструкція загарбного органу - стропові і гвинтові (струбцине) захоплення

    Захоплення у вигляді струбцин - це варіант використовується для переміщення і кантування вантажу, наприклад захоплення металевий лист та інший сортовий прокат, метод захоплення виконується фіксацією вантажу вручну методом гвинтовим затискачем (передачі). Для захисту вантажу від пошкоджень застосовують спеціальні накладки, які збільшують площу захоплення розподіляючи вагу піднімати вантажу на всю площу захоплення, таким методом захоплення підіймають сендвіч-панелі.

    Кількість захоплень - від одного до чотирьох ексцентриків

    Ексцентриковий захоплення листа підсилює затиск при піднятті в вертикальному положенні гнучкого елемента на плечі на ексцентрик, що дозволяє забезпечити постійний кут затиску листа незалежно від його товщини в межах затиску. Збільшуючи кількість захоплень ексцентриків на площу піднімати вантажу, можливо зменшувати силу тертя що дозволяє піднімати набагато більшу вагу або більш чітко утримувати вантаж в рівновазі.

    Характер робочого переміщення, загарбного механізму - качательного, або поступального характеру.

Захвати навішуються на вантажну підвіску вантажопідйомного механізму, можуть застосовуватися для виконання різних завдань, але слід врахувати з якими навантаженнями працюватимуть горизонтальні захвати для металу і захоплення для металу - вертикальні зворотно-поступальні рухи, або руху у яких можуть бути вібрації при підйомі вантажу або механізмів , з якими захвати для металу вертикальний і горизонтальний виконують роботи.

    Купити вантажні захвати для листа металу, можна зателефонувавши нам за телефонами з розділу "Контакти" або залишивши заявку на сайті.

    Всі захвати для підйому вантажів маємо можливість відвантажити з власного складу, а так же відправити з доставкою на адресу покупця автоперевізниками

    Замовити захоплення підйому вантажів можна з доставкою по місту або Україні, вказавши адресу доставки в інформації для кур'єра

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше