Затискачі для канатів

   Затискач для каната (троса)

    Канатний затиск - це сполучний монтажний або вантажний елемент, який використовується для скріплення двох канатів (тросів) однакового діаметра між собою. Затискачі для сталевого троса є надійним пристосуванням. Залежно методу використання, затиск можна підібрати вантажний, посилений або монтажний. При цьому, вони можуть бути різних типорозмірів. Підбір затиску для канатів сталевих - вид і розмір, відбувається спираючись на діаметр канатів і навантаження, створюваної на місце з'єднання.

При виборі канатного затиску обов'язково зверніть увагу на його склад, покриття, розміри, і інші характеристики, які повинні відповідати роботам і навантажень з якими Ви плануєте працювати.

   Застосування тросових затискачів

    Тросовий затиск застосовуються чомусь аж у всіх сферах і напрямках людської діяльності, де потрібно з'єднати два сталевих троса між собою. В основному застосування затиску необхідно для натяжки декорацій або банерів. Так само і розтяжка щогл і веж необхадітся без затиску канатного. Сталевий канат в будь-якої конструкції має вільний кінець, який не можна як мотузку просто обв'язати навколо чого-небудь. Так само неможливо пов'язати між собою два кінця металевих тросів. Якщо потрібно сформувати петлю з троса, то затиск канатний вантажний впорається з цим, навіть якщо ця петля буде надалі брати участь в підйомі вантажів. Ось кілька напрямків використання затискачів для троса:

    - теле- / радіовежі, громовідводи, супутникові антени

    - розтяжки водонапірних веж, стовпів, баштових споруд

    - об'єкти, що вимагають реконструкції або підтримки безпечного стану, що оберігає від подальших руйнувань;

    - флагштоки; спортивні снаряди; важкі огорожі; пам'ятники;

    - атракціони, висотні парки;

    - тимчасові / перевізні споруди (намети, намети)

    А так же формування петель вантажопідйомних строп, закріплення фиттингов вантажопідйомних стропів (гак, скоба і т.д.)

    Класифікація види затискачів для троса, каната

    Залежно від функцій, які буде такелажний затиск канатний, потрібно зробити правильний вибір його виду:

    Вантажний - Зажим HDG G450 з легованої сталі з підвищеними руйнують навантаженнями для використання в вантажопідйомних роботах і пристосування. Проводиться відповідно до стандарту US Fed Spec FF-C-450 TYPE 1 CLASS

    Посилений - Зажим посиленого типу DIN 1142 непридатний для вантажопідйомних операцій, але має значно більшу міцність ніж затискачі монтажного типу. Призначені для надійного скріплення канатів або тросів на тривалий період.

    Монтажний - Зажим монтажного типу DIN 741 для скріплення канатиков і тросів в конструкціях, де немає значного навантаження на місце розташування затискачів (жімков).

  Типи, форми канатних затискачів

    Затискачі для канатів існують в декількох виконаннях за формою. Вибирати їх потрібно виходячи з товщини канатів, а так само витримується навантаження:

    Затиск гвинтовий - затиск, виготовлений у формі скоби, на обох кінцях якої нарізана різьба, що дуже нагадує гвинти. Для того, щоб затиснути затиск гвинтового типу, потрібно на гвинти покласти планку (колодку) з отворами під них, а зверху на гвинти накрутити гайки. Гайки ідуд на затискачах стандартні шестигранні.

    Затиск пластинчастий - затиск пластинчастого типу. Використовується тільки в монтажних роботах.

    Переваги затискачів від компанії «CARGOSET»:

    - міцність і довговічність, яка забезпечуються якісним матеріалом, а так само оцинкованим покриттям корпусу; - функціональність і простота в експлуатації; - можливість вибору форми і навантаження талрепа під Ваш вантаж або кріпильний елемент - талреп високої якості прослужить Вам дуже довго, що заощадить Вам кошти в подальшому після покупки.

   Потрібно купити затискачі високої якості за низькою ціною?

    Такелажні елементи з легованої оцинкованої сталі, які Ви можете купити в компанії «CARGOSET» - кращий вибір для Вас і Ваших потреб. Ми продаємо талрепи оптом і в роздріб від перевірених виробників вищої якості і за вигідною для наших клієнтів ціною. Наша продукція, в тому числі талрепи всіх видів відповідають європейським і світовим стандартам. Вони виготовлені з якісної сталі, що забезпечує їм високу міцність і довговічність.

    Купити вантажні і монтажні затискачі для канатів і тросів які виробляються на заводах світового масштабу і супроводжуються сертифікатами якості, можна сформувавши замовлення у нас на сайті!

    Замовити затискачі канатні (тросові) в Києві та Львові з доставкою по місту або автоперевізниками в усі міста України.

Зараз

вигідно/популярно

Зручна оплата

Приймаємо оплати будь-яким зручним для Вас способом: Б.н з ПДВ, переклад на ка...

докладніше

Швидка доставка

Доставка осуществяется усіма автоперевізниками України: CAT, Ін-Тайм, Нова Пошта, а так само...

докладніше

Наші гарантії

Оскільки вся продукція Каргосет ТОВ є сертифікованою, гарантія на всі товари становить відповідно...

докладніше